• نام تیم فوتبال زاگرس یاسوج به طور رسمی تغییر پیدا کرد

  نام تیم فوتبال زاگرس یاسوج به طور رسمی تغییر پیدا کرد

  به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال زاگرس یاسوج که فصل گذشته در رقابت‌های لیگ دو شرایط سختی مالی را داشت، اما تا روزهای آخر شانس صعود به مرحله نهایی لیگ دو را داشت اما موفق به این مهم نشد. یاسوجی‌ها که از مشکلات مالی شدیدی رنج می‌بردند و از هیچ نهادی حمایت نمی‌شدند، با تغییر […]

 • YasujFC.ir

  قضاوت دیدار حساس استقلال-سایپا در لیگ برتر فوتبال توسط داور کهگیلویه و بویراحمدی

  رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: داور کهگیلویه و بویراحمدی دیدار حساس تیم‌های استقلال و سایپا در لیگ برتر فوتبال کشور را قضاوت می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید پرویز موسوی عصر امروز در نشست کمیته داوران هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از خدمات داوران این استان در سطح […]

 • اعلام رای دیدار قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج

  اعلام رای دیدار قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج

  کمیته انضباطی رای خود را درباره دیدار تیم های قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج صادر کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج از سری رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور برگزار و از سوی حسین حجازی پور، بازیکن تیم زاگرس یاسوج تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ […]

 • YasujFC.ir

  قشقایی ۰-۳ زاگرس یاسوج / رای سنگین کمیته انضباتطی برای خاطیان

  YasujFC: نتیجه دیدار دو تیم قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج از سری رقابت‌های لیگ دسته دوم که به دلیل اتفاقات پیش آمده نیمه تمام مانده بود، با حکم کمیته انضباطی ۳ بر ۰ به سود زاگرس یاسوج اعلام شد. همچنین بر اساس حکم این کمیته، حسین حجازی‌پور و محمدرضا موسوی از تیم زاگرس ۴ جلسه […]

 • YasujFC.ir

  اظهارات جدید سرمربی زاگرس یاسوج از درگیری قشقایی ها / رأی کمیته انضباطی عادلانه باشد

  سرمربی زاگرس یاسوج با بیان اینکه که اگر این موضوعات از پیش افتاده در بازیهای فوتبال ادامه دار باشد برای همیشه فوتبال را کنار خواهیم گذاشت، بیان کرد: فدارسیون فوتبال و کمیته انضباطی باید به مسئله مهم درگیری بازیکنان قشقایی با تیم زاگرس یاسوج رسیدگی کامل کند و نباید حقی از بازیکنان ما سلب شود. […]

 • محرومیت تماشاگران زاگرس یاسوج و قشقایی تا اطلاع ثانوی

  محرومیت تماشاگران زاگرس یاسوج و قشقایی تا اطلاع ثانوی

  کمیته انضباطی راس دستور موقت خود را در خصوص دیدار دو تیم زاگرس یا سوج و قشقایی شیراز صادر کرد. به گزارش کاپ، دیدار دو تیم زاگرس یا سوج و قشقایی شیراز در حالی برگزار شد که از سوی حسین حجازی پور، بازیکن و مجدور عسگری، مسئول تدارکات و محمدرضا موسوی از تیم زاگرس یاسوج […]

بازی بعد

زاگرس یاسوج
-
بازی قبل

هفته بیست و ششم لیگ دسته دو - سه شنبه 10 اسفند
سپهر نقش جهان اصفهان
1-0
زاگرس یاسوج
سپهر نقش جهان اصفهان زاگرس یاسوج
11111
حمید کرمی: مدیرعامل قشقایی کمتر دروغ بگوید
%da%a9%d8%b1%d9%85%db%8c

سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج نسبت به اظهارات مدیرعامل تیم فوتبال قشقایی شیراز واکنش نشان داد.
به گزارش فرتاک ورزشی، حمید کرمی سرمربی سرمربی تیم زاگرس یاسوج با بازگو کردن اتفاقات بازی با قشقایی شیراز گفت: مصاحبه ای را از مدیرعامل تیم قشقایی شیراز در سایت شما خواندم و تصمیم گرفتم تا جواب ایشان را بدهم. آقای نجف پور دارید دروغ می‌گویید، بگویید اما یکی دوتا، نه تمامی حرف هایتان دروغ باشد و با افکار عمومی بازی کنید!
وی افزود: روزی که به شیراز آمدیم و وارد ورزشگاه شدیم با سنگ و چماق به رختکن ما حمله کردند و تدارکات ما را با سنگ زدند و ما در رختکن ماندیم و تصمیم داشتیم تا بازی نکنیم که ناظر بازی و حتی مدیرعامل قشقایی به رختکن ما آمدند و ناظر بازی به ناموس خود قسم خورد که اگر سنگی به زمین پرتاب شد، گزارش بنویسد و بازی را نیمه تمام اعلام کند.
وی ادامه داد: این کار مدیرعامل تیم قشقایی برنامه ریزی شده بود تا رعب و وحشت را به بازیکنان ما ورود پیدا کند و ما تصمیم گرفتیم تا برویم و بازی کنیم. هنوز چند دقیقه ای از بازی نگذشته بود که هواداران قشقایی با تیر و کمان، لب دروازه بان ما را با سنگ زدند و از لب‌های دروازه بان به شدت خون جاری شد.

کرمی ادامه داد: ما که به فکر سلامت بازیکن خود بودیم، ناگهان متوجه شدیم کل ورزشگاه با سنگ و چماق و زنجیر به سمت بازیکنان ما هجوم آورده اند و چند نفری که از هوادارانمان به این بازی آمده بودند تا با تا سرحد مرگ زدند و ما نیز سریع به رختکن رفتیم. این کار هواداران قشقایی اگر چند دقیقه بیشتر ادامه پیدا می کرد، فاجعه رخ می داد و بی شک کشته می دادیم و شیرازی ها انگار داعش گرفته بودند!
وی افزود: وقتی که داور به سمت رختکن فرار کرد ما نیز پشت سر داور به سمت رختکن رفتیم و متاسفانه برای این بازی مهم فقط چهار مامور حضور داشتند که آنها نیز جرات نکردند تا تیر هوایی بزنند تا هواداران آرام شوند. مامورین نیز فرار کردند چهار بازیکن اصلی ما توسط هواداران قشقایی به شدت زخمی شدند و جالب تر اینکه ناظر بازی بعد از چند دقیقه به رختکن ما آمد و به ما گفت که بیایید بیرون و بروید بازی کنید.
کرمی ادامه داد: مدیرعامل قشقایی گفته بود که برادر من در تیم است. برادران من حداقل ۵۰ سال از سنشان گذشته است و شما مدرک بیاورید که نامی از کرمی، در بین بازیکنان تیم ما باشد. ایشان گفتند که آقای افشاریان از تیم ما حمایت کرده، درصورتی که هیچ ابلاغیه ای از سوی فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه آقای افشاریان ناظر بازی ما باشند نیست و تمامی حرف های ایشان کذب است.
سرمربی زاگرس یاسوج درخصوص اتفاقات پیش آمده در بازی رفت گفت: بازی رفت ما کاملا سوار بازی بودیم و علی اسدی دروازه بان قشقایی شیراز برای اینکه از فشار تیم ما کم کند، خود را جندین بار به زمین انداخت که هواداران ما به سمت او یک سنگ کوچک و دو-سه تا آب معدنی پرتاب کردند که یکی از آنها به او خورد. رفتار ما کجا، رفتار قشقایی ها کجا!

وی ادامه داد: در بازی برگشت مقابل قشقایی کاپشن من و سرمربی قشقایی آقای خجسته یک رنگ بود و هواداران قشقایی با سنگ به او می زدند و از چندین نقطه سر وی شکسته شد و اگر بازیکنان ما نبودند، وی را به اشتباه می کشتند.
کرمی در پایان افوزد: ما از تیم ها با گل و شیرینی پذیرایی می کنیم و پنج امتیاز بالاتر از قشقایی داشتیم و نیاز نداریم که هوادار ببریم به شیراز تا بازی را با جنجال ببریم. حرف های مدیرعامل قشقایی کاملا کذب است و ایشان کمتر دروغ بگویند.

هواداران شهرداری یاسوج در اینستاگرام ما را در اینستاگرام دنبال کنید


پاسخ دهید

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید


مطالب مشابه:

نام تیم فوتبال زاگرس یاسوج به طور رسمی تغییر پیدا کرد
درس تعصب و از خودگذشتگی سرمربی جوان تیم فوتبال زاگرس یاسوج به مسوولان
روحیه بالای تیم فوتبال زاگرس یاسوج برای دیدار با کیمیا فرآیند / امیدبخشی مدیرکل ورزش به اردوی زاگرسی‌ها
شکست تیم نفت امیدیه در یاسوج تنها با حمایت همه‌جانبه هواداران میسر است
سرمربی زاگرس یاسوج استعفا داد