• نام تیم فوتبال زاگرس یاسوج به طور رسمی تغییر پیدا کرد

    نام تیم فوتبال زاگرس یاسوج به طور رسمی تغییر پیدا کرد

    به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال زاگرس یاسوج که فصل گذشته در رقابت‌های لیگ دو شرایط سختی مالی را داشت، اما تا روزهای آخر شانس صعود به مرحله نهایی لیگ دو را داشت اما موفق به این مهم نشد. یاسوجی‌ها که از مشکلات مالی شدیدی رنج می‌بردند و از هیچ نهادی حمایت نمی‌شدند، با تغییر […]

  • YasujFC.ir

    قضاوت دیدار حساس استقلال-سایپا در لیگ برتر فوتبال توسط داور کهگیلویه و بویراحمدی

    رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: داور کهگیلویه و بویراحمدی دیدار حساس تیم‌های استقلال و سایپا در لیگ برتر فوتبال کشور را قضاوت می‌کند. به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید پرویز موسوی عصر امروز در نشست کمیته داوران هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از خدمات داوران این استان در سطح […]

  • اعلام رای دیدار قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج

    اعلام رای دیدار قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج

    کمیته انضباطی رای خود را درباره دیدار تیم های قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج صادر کرد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج از سری رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور برگزار و از سوی حسین حجازی پور، بازیکن تیم زاگرس یاسوج تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ […]

  • YasujFC.ir

    قشقایی ۰-۳ زاگرس یاسوج / رای سنگین کمیته انضباتطی برای خاطیان

    YasujFC: نتیجه دیدار دو تیم قشقایی شیراز و زاگرس یاسوج از سری رقابت‌های لیگ دسته دوم که به دلیل اتفاقات پیش آمده نیمه تمام مانده بود، با حکم کمیته انضباطی ۳ بر ۰ به سود زاگرس یاسوج اعلام شد. همچنین بر اساس حکم این کمیته، حسین حجازی‌پور و محمدرضا موسوی از تیم زاگرس ۴ جلسه […]

  • YasujFC.ir

    اظهارات جدید سرمربی زاگرس یاسوج از درگیری قشقایی ها / رأی کمیته انضباطی عادلانه باشد

    سرمربی زاگرس یاسوج با بیان اینکه که اگر این موضوعات از پیش افتاده در بازیهای فوتبال ادامه دار باشد برای همیشه فوتبال را کنار خواهیم گذاشت، بیان کرد: فدارسیون فوتبال و کمیته انضباطی باید به مسئله مهم درگیری بازیکنان قشقایی با تیم زاگرس یاسوج رسیدگی کامل کند و نباید حقی از بازیکنان ما سلب شود. […]

  • محرومیت تماشاگران زاگرس یاسوج و قشقایی تا اطلاع ثانوی

    محرومیت تماشاگران زاگرس یاسوج و قشقایی تا اطلاع ثانوی

    کمیته انضباطی راس دستور موقت خود را در خصوص دیدار دو تیم زاگرس یا سوج و قشقایی شیراز صادر کرد. به گزارش کاپ، دیدار دو تیم زاگرس یا سوج و قشقایی شیراز در حالی برگزار شد که از سوی حسین حجازی پور، بازیکن و مجدور عسگری، مسئول تدارکات و محمدرضا موسوی از تیم زاگرس یاسوج […]

بازی بعد

زاگرس یاسوج
-
بازی قبل

هفته بیست و ششم لیگ دسته دو - سه شنبه 10 اسفند
سپهر نقش جهان اصفهان
1-0
زاگرس یاسوج
سپهر نقش جهان اصفهان زاگرس یاسوج
قرعه كشي جام حذفی انجام شد / غول‌کش‌ها در اولين گام مقابل استیلا کویر(سنگ‌آهن بافق)
200px-Hazfi_Cup_logo

پس از قرعه‌کشی مسابقات فوتبال جام حذفی مسیر صعود همه تیم‌ها تا مراحل پایانی مشخص شد و تیم‌های استقلال و پرسپولیس تا فینال این رقابت‌ها برخوردی با هم نخواهند داشت.
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، قرعه‌کشی مسابقات فوتبال جام حذفی صبح امروز (دوشنبه) با حضور نمایندگان تیم‌های مختلف در فدراسیون فوتبال برگزار شد.
بر اساس قرعه کشی که لحظاتی پیش انجام شده است، برنامه مراحل اول، دوم، سوم و چهارم رقابتها مشخص شد که برنامه مرحله اول که ۱۳ شهریور انجام می شود به شرح زیر است:
مرحله اول:
بازی شماره یک-شهرداری زارچ یزد- شهرداری جاجرم( خراسان شمالی)
بازی شماره دو-جنوب سوسنگرد- قهرمان استان کردستان( هنوز معرفی نشده)
بازی شماره سه-پرواز زنجان-قهرمان ایلام
بازی شماره چهار-گندم کاران مغان اردبیل- شهرداری نوین بندرعباس
بازی شماره پنج-اتحاد نوین گلستان(توابع تهران)-اتحاد شادگلی قم
بازی شماره شش-شهدای نیروی هوایی تهران-ماهوند مشهد
بازی شماره هفت-شهدای ساری- استقلال نوین قزوین
بازی شماره هشت-تالار وحدت همدان-آذرکوثر تبریز
بازی شماره نه-شهرداری کلاچای گیلان- تیس چابهار
بازی شماره ده-قهرمان لرستان(هنوز معرفی نشده)- قهرمان خراسان جنوبی(هنوز معرفی نشده)
بازی شماره یازده-استقلال چرام کهکیلویه- پیام ولیعصر مرکزی
بازی شماره دوازده-مقاومت شهرکرد- پاس گناوه
بازی شماره سیزده- قهرمان البرز-معاونت ورزش و آموزش(قهرمان استان کیش)
مرحله دوم جام حذفی که در ۱۹ شهریور برگزار می شود:
بازی شماره ۱۴-برنده بازی شماره یک- شهدای ارتش اصفهان
برنامه بازی شماره ۱۵-برنده بازی شماره دو- برنده بازی شماره سه
بازی شماره ۱۶-استانداری کرمانشاه-برنده بازی شماره چهار
بازی شماره ۱۷-برنده بازی شماره پنج-پیروزی گرمسار
بازی شماره ۱۸-شهدای آق قلای گلستان-برنده بازی شماره شش
بازی شماره ۱۹-برنده بازی شماره هفت- عقاب نیروی هوایی شیراز
بازی شماره ۲۰-برنده بازی شماره هشت- برنده بازی شماره نه
بازی شماره ۲۱-گل گهر نوین سیرجان-برنده شماره ده
بازی شماره ۲۲-برنده بازی شماره ۱۱ – برنده بازی شماره دوازده
بازی شماره ۲۳-برنده بازی شماره سیزده- با کیوان مرغ مهاباد
مرحله سوم این بازی‌ها که با حضور تیم‌های لیگ دسته دوم، دسته یک و ۱۰ قهرمان برتر استان‌ها در ۲۴ شهریور برگزار خواهد شد:
۲۴-آلومینیوم هرمزگان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۲۵-کاسپین وزنی _ استقلال ساری
۲۶-مس رفسنجان _ نیروی زمینی تهران
۲۷-گاز فجر جم _ شهرداری لنگرود
۲۸-داماش ایرانیان تهران_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۲۹-شهرداری جویبار_ گهر دورود
۳۰-اتکای گلستان_ شهرداری اراک
۳۱-پیام صنعت آمل _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۳۲-نیکی‌پسند اصفهان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۳۳-استقلال اهواز _ نفت امیدیه
۳۴-شهرداری دزفول_ نفت و گاز گچساران
۳۵-شهرداری تبریز_ صنعت نفت نوین آبادان
۳۶-میناب تیور هرمزگان_ نساجی مازندران
۳۷-البدر بندر کنگ_ سپیدرود رشت
۳۸-صنعت نفت آبادان_ راهیان کرمانشاه
۳۹-سیاه‌جامگان مشهد_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۴۰-پرسپولیس گنابه_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۴۱-نفت مسجد‌ سلیمان _ پیکان تهران
۴۲-برق شیراز_ ماشین‌سازی تبریز
۴۳-سایپای شمال_ صنعت ساری
۴۴-نوژن شهرداری نوشهر_ شاهین بوشهر
۴۵-شهرداری یاسوج_ آهن بافق یزد
۴۶-مس سنگون برزقان_ گلگهر سیرجان
۴۷-نبرد شهر کرد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۴۸-فولاد یزد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۴۹-شهرداری بندرعباس_ ابومسلم خراسان
۵۰-استیل‌آذین تهران _ ایران جوان بوشهر
۵۱-استاد‌معین اهواز _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است
۵۲-پاس همدان _ پدیده مشهد
۵۳-شهرداری اردبیل _کارگر بن یزد بوشهر
۵۴-بهمن شیراز_ ملی‌حفاری اهواز
۵۵-با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است _الوند همدان
همچنین براساس این قرعه‌کشی مشخص شد تیم های لیگ برتری به ترتیب زیر به مصاف حریفانشان می روند که البته زمان این‌بازی‌ها هنوز مشخص نیست:
استقلال تهران باید با برنده بازی تیم‌های آلومینیوم هرمزگان-یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال ساری-کاسپین قزوین بازی کند.
ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران-مس رفسنجان و شهرداری لنگرود-گاز فجر جم بازی می‌کند.
نفت تهران با برنده داماش ایرانیان-یکی از قهرمان‌های استانی و شهرداری جویبار-گهر دورود مصاف خواهد داد.
همچنین ذوب آهن پس از دو بازی با برنده اتکای گلستان-شهرداری اراک و پیام صنعت آمل-یکی از قهرمان‌های استانی بازی خواهد کرد.
صبای قم با برنده تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان با یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال اهواز-نفت امیدیه بازی می‌کند.
مس کرمان با برنده شهرداری دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداری تبریز-صنعت نفت نوین آبادان مصاف می دهد.
گسترش فولاد تبریز با برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان-نساجی مازندران و البرز بندر کنگ و سفید رود رشت بازی می‌کند.
سپاهان اصفهان با برنده تیم‌های صنعت نفت آبادان-راهیان کرمانشاه و سیاه‌جامگان مشهد-یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.
در نیمه دیگر جدول برنامه رقابت‌ها به این صورت است:
سایپا با برنده تیم‌های پرسپولیس گناوه-یکی از قهرمان‌های استانی و نفت مسجدسلیمان-پیکان تهران مصاف می دهد.
تراکتورسازی تبریز با برنده تیم‌های برق شیراز-ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال-صنعت ساری بازی می‌کند.
داماش گیلان با برنده تیم‌های نوژن شهرداری نوشهر-شاهین بوشهر و شهرداری یاسوج-آهن بافق یزد بازی خواهد کرد.
راه‌آهن سورینت با برنده تیم‌های مس سونگون ورزقان-گل‌گهر سیرجان و نبرد شهرکرد-یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.
فولاد خوزستان با برنده تیم‌های فولاد یزد-یکی از قهرمان‌های استانی و ابومسلم خراسان-شهرداری بندرعباس بازی می‌کند.
فجر سپاسی شیراز با برنده تیم‌های استیل‌آذین تهران-ایران‌جوان بوشهر و فولاد نوین اهواز-یکی از قهرمان‌های استانی دیدار خواهد کرد.
پرسپولیس با برنده بازی تیم‌های پدیده مشهد-پارس همدان و کارگر بن یزد-شهرداری اردبیل مصاف می دهد.
استقلال خوزستان هم با برنده تیم‌های ملی حفاری اهواز-بهمن شیراز و الوند همدان-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.
طبق این برنامه تیم‌های استقلال و سپاهان هم در صورت بالاآمدن تا مرحله نیمه‌نهایی به یکدیگر نمی‌رسند و همچنین تراکتورسازی و پرسپولیس هم تا مرحله نیمه‌نهایی به هم نمی خورند.
بر اساس اعلام بهروان فینال به صورت تک بازی انجام می شود و اگر دو تیم هم استانی به فینال راه یابند در همان استان برگزار خواهد شد و در غیر این صورت یا توافقی صورت خواهد گرفت و یا سازمان مسابقات در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.
ضمن اینکه اگر در هر مرحله، دو تیم میزبان یا دو تیم میهمان در مرحله قبل به هم بخورند برای تعیین میزبانی و میهمانی قرعه کشی انجام خواهد شد.
هر گونه تغییری در برنامه مسابقات از سوی سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

هواداران شهرداری یاسوج در اینستاگرام ما را در اینستاگرام دنبال کنید


پاسخ دهید


مطالب مشابه:

قضاوت دیدار حساس استقلال-سایپا در لیگ برتر فوتبال توسط داور کهگیلویه و بویراحمدی
قرعه کشی جام حذفی انجام شد
محو کامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج در میان سکوت و بی‌تفاوتی مسئولان
باخت یک بر صفر زاگرس یاسوج برابر استقلال اهواز
ده بازی به یاد ماندنی شهرداری یاسوج